Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 243
Najnowszy Użytkownik: ~torubots
Ostatnio zalogowani
gus23:16:12
admin 1 dzień
torubots 2 wygodni
Wacha 2 wygodni
fubaaro 3 wygodni
kubis 7 wygodni
Salag 8 wygodni
cobrax 8 wygodni
artekp11 wygodni
jaca4227 wygodni
Strzelcy bramek
Sobieszek - 3
Kaczynski - 2
Kozikowski - 2
Obrębski - 1
Jarzyna - 1
Liga Okręgowa 2018/2019
  Drużyna M Ptk
1. Świt II N.D.M. 12 28
2. Mazur Radzymin 12 27
3. Olimpia Warszawa 12 26
4. Unia Warszawa 12 23
5. Marcovia Marki 12 21
6. Dąb Wieliszew 12 20
7. Victoria II Sulejówek 12 19
8. Bug Wyszków 12 17
9. Escola Varsovia Warszawa 12 17
10. Sokół Serock 12 15
11. Agape Białołęka 12 13
12. Legionovia II Legionowo 12 13
13. Burza Pilawa 12 12
14. Promnik Łaskarzew 12 10
15. Mazur II Karczew 12 6
16. Amur Wilga 12 4
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
Witamy


Reklama II

Legionovia II Legionowo 3 : 0 Promnik Łaskarzew
Relacji z tego meczu nie będzie
admin październik 21 2018 13:07:26 0 ˇ 22
XII Kolejka spotkań LO 2018/2019
12 kolejka
Agape Białołęka       Escola Varsovia Warszawa
Agape Białołęka 0 : 1 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Urban P , Cieśliński , Wasil
Olimpia Warszawa       Unia Warszawa
Olimpia Warszawa 3 : 1 Unia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Bzdawka , Komar , Karwat
Marcovia Marki       Dąb Wieliszew
Marcovia Marki 1 : 1 Dąb Wieliszew
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Wąsowski , Koc , Konowrocki
Burza Pilawa       Bug Wyszków
Burza Pilawa 0 : 3 Bug Wyszków
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Kmita , Łasiński , Gryżewski
Mazur Radzymin       Victoria II Sulejówek
Mazur Radzymin 3 : 0 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Bojara , Witak , Skoneczny
Legionovia II Legionowo       Promnik Łaskarzew
Legionovia II Legionowo 3 : 0 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Chmielewski , Witak , Siemiński
Świt II N.D.M.       Mazur II Karczew
Świt II N.D.M. 2 : 0 Mazur II Karczew
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Ways , Przybysz , Ślarzyński
Amur Wilga       Sokół Serock
Amur Wilga 4 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kosson , Szymański , Borkowski K
admin październik 18 2018 21:04:07 0 ˇ 16
Promnik Łaskarzew 1 : 3 Świt II N.D.M.

Relacji z tego meczu nie będzie
admin październik 13 2018 19:16:33 0 ˇ 58
XI Kolejka spotkań LO 2018/2019
11 kolejka
Burza Pilawa       Agape Białołęka
Burza Pilawa 2 : 2 Agape Białołęka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Karandys , Kostyra , Cieślik
Dąb Wieliszew       Escola Varsovia Warszawa
Dąb Wieliszew 4 : 3 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Kosiorek , Książek , Kasiak
Promnik Łaskarzew       Świt II N.D.M.
Promnik Łaskarzew 1 : 3 Świt II N.D.M.
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Dominiczak , Głuszek , Gryżewski
Unia Warszawa       Marcovia Marki
Unia Warszawa 0 : 2 Marcovia Marki
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Lewandowski , Pawlak , Grzesczak
Bug Wyszków       Legionovia II Legionowo
Bug Wyszków 1 : 9 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Lackowski , Wasiak , Włodarczyk M
Victoria II Sulejówek       Amur Wilga
Victoria II Sulejówek 4 : 0 Amur Wilga
Niedziela godz 10 : 00 sędziują : Urban P , Bors , Urban R
Sokół Serock       Olimpia Warszawa
Sokół Serock 0 : 2 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Pietrzyk K , Skotarczyk , Glinka
Mazur II Karczew       Mazur Radzymin
Mazur II Karczew 0 : 2 Mazur Radzymin
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Rupniewski , Komar , Jędrysek
admin październik 13 2018 09:39:21 0 ˇ 70
Mazur Radzymin 2 : 1 Promnik Łaskarzew
Relacji z tego meczu nie będzie





























Zdjęcia z meczu

admin październik 06 2018 22:10:10 0 ˇ 118
X Kolejka spotkań LO 2018/2019
10 kolejka
Agape Białołęka       Dąb Wieliszew
Agape Białołęka 1 : 2 Dąb Wieliszew
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Lewandowski , Wasil , Bartnicki
Olimpia Warszawa       Victoria II Sulejówek
Olimpia Warszawa 2 : 1 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Siemieniak , Malinowski A , Jędrysek
Marcovia Marki       Sokół Serock
Marcovia Marki 3 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Marcinkowski , Cieśliński , Książek
Świt II N.D.M.       Bug Wyszków
Świt II N.D.M. 3 : 1 Bug Wyszków
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Bzdawka , Karwat , Komar
Mazur Radzymin       Promnik Łaskarzew
Mazur Radzymin 2 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Wodarski , Truszkowski , Dziubek
Escola Varsovia Warszawa       Unia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa 0 : 3 Unia Warszawa
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Wąsowski , Szymański , Konowrocki
Amur Wilga       Mazur II Karczew
Amur Wilga 0 : 1 Mazur II Karczew
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Ways , Ślarzyński , Glinka
Legionovia II Legionowo       Burza Pilawa
Legionovia II Legionowo 6 : 1 Burza Pilawa
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Pakieła , Dziubek , Kasiak
admin październik 05 2018 18:04:16 0 ˇ 107
Witamy nowego trenera


Mamy trenera! Okazuje się, że nasi działacze bardzo szybko zareagowali na dymisję trenera Sitnickiego i w zasadzie w kilka godzin później zakontraktowali nowego szkoleniowca seniorów Promnika. Nowym trenerem został Pan Ireneusz Szychowski, który w przeszłości prowadził między innymi ekipę Bora Regut. Witamy w klubie Panie Ireneuszu i z całego serca życzymy udanego debiutu już w nadchodzącej kolejce. Przed Panem bardzo trudne zadanie bowiem obejmuje Pan drużynę z tzw marszu.... Powodzenia
admin październik 01 2018 22:33:25 0 ˇ 276
Trener Sitnicki podał się do dymisji !!!


W dniu dzisiejszym trener Grzegorz Sitnicki na ręce zarządu Promnika Łaskarzew złożył swoją rezygnację. Panu Grzegorzowi serdecznie dziękujemy za wykonaną pracę i życzymy wielu sukcesów w dalszej karierze trenerskiej. Powodzenia trenerze i jeszcze raz wielkie dzięki.
admin październik 01 2018 21:54:37 0 ˇ 296
Promnik Łaskarzew 1 : 1 Amur Wilga

Po całkiem dobrym meczu z Olimpią Warszawa wszyscy ostrzyli sobie zęby na myśl o pojedynku z Amurem Wilga. Niby wszystko przemawiało na naszą korzyść....
Plan na to spotkanie był bardzo prosty - zdobyć 3 punkty i doskoczyć punktowo do drużyn plasujących się w ścisłym centrum stawki.
Niestety pogrążony w ogromny kryzysie zespół z Wilgi pokazał na boisku serce i walcząc o każdy centymetr boiska omal nie wywiózł z Łaskarzewa kompletu punktów.
Ileż to już razy wchodząc w "buty" faworyta dajemy ciała i tracimy punkty w meczach, w których w grę wchodziło tylko zwycięstwo.
Stara piłkarska prawda mówi "Jeżeli nie możesz wygrać meczu to go zremisuj" i niech to będzie najlepszy komentarz po tym jakże przykrym meczu dla łaskarzewskiego kibica.
Z czysto dziennikarskiego obowiązku należy wspomnieć o tym, że Promnik gola wyrównującego zdobył zaledwie na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry po pewnie wykonanym strzale Sebastiana Kaczyńskiego z rzutu karnego.
Mecz z Amurem to już przeszłość. Przed nami kolejne mecze i kolejne okazje do zdobywania punktów. Powodzenia
admin wrzesień 30 2018 22:21:52 0 ˇ 199
IX Kolejka spotkań LO 2018/2019
9 kolejka
Burza Pilawa       Świt II N.D.M.
Burza Pilawa 3 : 2 Świt II N.D.M.
Sobota godz 12 : 30 sędziują : Rybus , Parys , Marcinkiewicz
Sokół Serock       Escola Varsovia Warszawa
Sokół Serock 6 : 3 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Kosson , Szymański , Borkowski K
Victoria II Sulejówek       Marcovia Marki
Victoria II Sulejówek 1 : 0 Marcovia Marki
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Mianowski P , Książek , Rogala
Unia Warszawa       Dąb Wieliszew
Unia Warszawa 1 : 2 Dąb Wieliszew
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Pakieła , Dziubek , Kasiak
Legionovia II Legionowo       Agape Białołęka
Legionovia II Legionowo 2 : 4 Agape Białołęka
Sobota godz 19 : 00 sędziują : Kmita , Lackowski , Pawlikowski
Mazur II Karczew       Olimpia Warszawa
Mazur II Karczew 1 : 1 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kmita , Urban R , Pawłowski
Promnik Łaskarzew       Amur Wilga
Promnik Łaskarzew 1 : 1 Amur Wilga
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Jenda , Szymański , Jasiński
Bug Wyszków       Mazur Radzymin
Bug Wyszków 1 : 1 Mazur Radzymin
Niedziela godz 19 : 00 sędziują : Chojnacki , Betcher , Ziółkowski
admin wrzesień 28 2018 22:44:28 0 ˇ 142
Olimpia Warszawa 1 : 2 Promnik Łaskarzew
Relacji z tego meczu nie będzie
admin wrzesień 23 2018 21:47:41 0 ˇ 281
Strona 1 z 114 1 2 3 4 > >>
Allegro

Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-Gadu Wacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony














Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna