Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 243
Najnowszy Użytkownik: ~torubots
Ostatnio zalogowani
admin 1 dzień
Kamil16 wygodni
gus16 wygodni
FR-Real17 wygodni
Salag19 wygodni
Wacha24 wygodni
torubots28 wygodni
fubaaro28 wygodni
kubis33 wygodni
cobrax34 wygodni
Strzelcy bramek
Kaczynski - 7
Kozikowski - 4
Jarzyna - 4
Sobieszek - 3
Trzpil - 3
Obrębski - 1
Alot - 1
Liga Okręgowa 2018/2019
  Drużyna M Ptk
1. Olimpia Warszawa 21 47
2. Unia Warszawa 21 44
3. Świt II N.D.M. 21 43
4. Mazur Radzymin 21 42
5. Escola Varsovia Warszawa 21 39
6. Bug Wyszków 21 38
7. Dąb Wieliszew 21 35
8. Marcovia Marki 21 32
9. Sokół Serock 21 28
10. Legionovia II Legionowo 21 26
11. Victoria II Sulejówek 21 26
12. Agape Białołęka 21 23
13. Promnik Łaskarzew 21 20
14. Mazur II Karczew 21 16
15. Burza Pilawa 21 13
16. Amur Wilga 21 4
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
Promnik Łaskarzew 3 : 3 Agape Białołęka
Relacji z tego meczu nie będzie
admin listopad 11 2018 21:42:17 0 ˇ 645
XV Kolejka spotkań LO 2018/2019
15 kolejka
Marcovia Marki       Olimpia Warszawa
Marcovia Marki 2 : 3 Olimpia Warszawa
Środa godz 20 : 00 sędziują : brak danych
Mazur II Karczew       Bug Wyszków
Mazur II Karczew 0 : 3 Bug Wyszków
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Karandys , Szczodry , Cieślik
Sokół Serock       Legionovia II Legionowo
Sokół Serock 5 : 3 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Dyszkiewicz , Michalak , Konowrocki
Escola Varsovia Warszawa       Amur Wilga
Escola Varsovia Warszawa 13 : 0 Amur Wilga
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Ways , Ślarzyński , Glinka
Unia Warszawa       Świt II N.D.M.
Unia Warszawa 1 : 2 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Gudyn Ł , Skotarczyk , Witak
Victoria II Sulejówek       Burza Pilawa
Victoria II Sulejówek 7 : 0 Burza Pilawa
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Pietrzykowski , Bartnicki , Surdacki
Dąb Wieliszew       Mazur Radzymin
Dąb Wieliszew 1 : 1 Mazur Radzymin
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Urban P , Krawczyk , Urban R
Promnik Łaskarzew       Agape Białołęka
Promnik Łaskarzew 3 : 3 Agape Białołęka
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Lewandowski J , Szymański , Rachuta
admin listopad 09 2018 21:28:01 0 ˇ 684
Bug Wyszków 4 : 1 Promnik Łaskarzew
Relacji z tego meczu nie będzie
admin listopad 03 2018 22:43:37 0 ˇ 867
XIV Kolejka spotkań LO 2018/2019
14 kolejka
Olimpia Warszawa       Escola Varsovia Warszawa
Olimpia Warszawa 1 : 5 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Ways , Przybysz , Pasterczyk
Legionovia II Legionowo       Victoria II Sulejówek
Legionovia II Legionowo 2 : 0 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Pietrzyk K , Glinka , Łasiński
Mazur Radzymin       Unia Warszawa
Mazur Radzymin 2 : 1 Unia Warszawa
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Lewandowski Piotr , Brenda , Jędrysek
Bug Wyszków       Promnik Łaskarzew
Bug Wyszków 4 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 18 : 00 sędziują : Piotrowski , Ignaciuk , Rozwadowski
Agape Białołęka       Marcovia Marki
Agape Białołęka 1 : 1 Marcovia Marki
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Koc , Woźniak , Ziółkowski
Burza Pilawa       Mazur II Karczew
Burza Pilawa 0 : 1 Mazur II Karczew
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Mandes K , Serafinowicz , Brudnicka
Świt II N.D.M.       Sokół Serock
Świt II N.D.M. 1 : 0 Sokół Serock
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Siemieniak , Bereda , Malinowski
Amur Wilga       Dąb Wieliszew
Amur Wilga 0 : 3 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Szymula , Ulanowska , Karwat
admin listopad 02 2018 21:15:52 0 ˇ 852
Promnik Łaskarzew 3 : 1 Burza Pilawa

Relacji z tego meczu nie będzie
admin październik 28 2018 17:34:13 0 ˇ 924
XIII Kolejka spotkań LO 2018/2019
13 kolejka
Sokół Serock       Mazur Radzymin
Sokół Serock 1 : 2 Mazur Radzymin
Piątek godz 19 : 00 sędziują : Kosson , Zajdel , Borkowski K
Dąb Wieliszew       Olimpia Warszawa
Dąb Wieliszew 2 : 1 Olimpia Warszawa
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Sienkiewicz , Lewandowski , Gołda
Unia Warszawa       Amur Wilga
Unia Warszawa 5 : 2 Amur Wilga
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Mackiewicz , Kostyra , Cieślik
Victoria II Sulejówek       Świt II N.D.M.
Victoria II Sulejówek 2 : 2 Świt II N.D.M.
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Szymula , Ulanowska , Pawlak
Bug Wyszków       Agape Białołęka
Bug Wyszków 1 : 0 Agape Białołęka
Sobota godz 18 : 00 sędziują : Kosobudzki , Komar , Jędrysek
Escola Varsovia Warszawa       Marcovia Marki
Escola Varsovia Warszawa 3 : 0 Marcovia Marki
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Bojara , Witak , Szymański
Promnik Łaskarzew       Burza Pilawa
Promnik Łaskarzew 3 : 1 Burza Pilawa
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Dominiczak , Przybysz , Gryżewski
Mazur II Karczew       Legionovia II Legionowo
Mazur II Karczew 0 : 2 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Śliwecki , Skotarczyk , Zajdel
admin październik 26 2018 22:40:19 0 ˇ 854
Legionovia II Legionowo 3 : 0 Promnik Łaskarzew
Relacji z tego meczu nie będzie
admin październik 21 2018 13:07:26 0 ˇ 876
XII Kolejka spotkań LO 2018/2019
12 kolejka
Agape Białołęka       Escola Varsovia Warszawa
Agape Białołęka 0 : 1 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Urban P , Cieśliński , Wasil
Olimpia Warszawa       Unia Warszawa
Olimpia Warszawa 3 : 1 Unia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Bzdawka , Komar , Karwat
Marcovia Marki       Dąb Wieliszew
Marcovia Marki 1 : 1 Dąb Wieliszew
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Wąsowski , Koc , Konowrocki
Burza Pilawa       Bug Wyszków
Burza Pilawa 0 : 3 Bug Wyszków
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Kmita , Łasiński , Gryżewski
Mazur Radzymin       Victoria II Sulejówek
Mazur Radzymin 3 : 0 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Bojara , Witak , Skoneczny
Legionovia II Legionowo       Promnik Łaskarzew
Legionovia II Legionowo 3 : 0 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Chmielewski , Witak , Siemiński
Świt II N.D.M.       Mazur II Karczew
Świt II N.D.M. 2 : 0 Mazur II Karczew
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Ways , Przybysz , Ślarzyński
Amur Wilga       Sokół Serock
Amur Wilga 4 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Kosson , Szymański , Borkowski K
admin październik 18 2018 21:04:07 0 ˇ 917
Promnik Łaskarzew 1 : 3 Świt II N.D.M.

Relacji z tego meczu nie będzie
admin październik 13 2018 19:16:33 0 ˇ 914
XI Kolejka spotkań LO 2018/2019
11 kolejka
Burza Pilawa       Agape Białołęka
Burza Pilawa 2 : 2 Agape Białołęka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Karandys , Kostyra , Cieślik
Dąb Wieliszew       Escola Varsovia Warszawa
Dąb Wieliszew 4 : 3 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Kosiorek , Książek , Kasiak
Promnik Łaskarzew       Świt II N.D.M.
Promnik Łaskarzew 1 : 3 Świt II N.D.M.
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Dominiczak , Głuszek , Gryżewski
Unia Warszawa       Marcovia Marki
Unia Warszawa 0 : 2 Marcovia Marki
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Lewandowski , Pawlak , Grzesczak
Bug Wyszków       Legionovia II Legionowo
Bug Wyszków 1 : 9 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 17 : 00 sędziują : Lackowski , Wasiak , Włodarczyk M
Victoria II Sulejówek       Amur Wilga
Victoria II Sulejówek 4 : 0 Amur Wilga
Niedziela godz 10 : 00 sędziują : Urban P , Bors , Urban R
Sokół Serock       Olimpia Warszawa
Sokół Serock 0 : 2 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Pietrzyk K , Skotarczyk , Glinka
Mazur II Karczew       Mazur Radzymin
Mazur II Karczew 0 : 2 Mazur Radzymin
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Rupniewski , Komar , Jędrysek
admin październik 13 2018 09:39:21 0 ˇ 1022
Mazur Radzymin 2 : 1 Promnik Łaskarzew
Relacji z tego meczu nie będzie





























Zdjęcia z meczu

admin październik 06 2018 22:10:10 0 ˇ 677
Strona 2 z 116 < 1 2 3 4 5 > >>
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Jarosława, Konrada, Selmy
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Urodziny:

Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-Gadu Wacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony












Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna