Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 243
Najnowszy Użytkownik: ~torubots
Ostatnio zalogowani
gus23:03:15
admin 1 dzień
torubots 2 wygodni
Wacha 2 wygodni
fubaaro 3 wygodni
kubis 7 wygodni
Salag 8 wygodni
cobrax 8 wygodni
artekp11 wygodni
jaca4227 wygodni
Strzelcy bramek
Sobieszek - 3
Kaczynski - 2
Kozikowski - 2
Obrębski - 1
Jarzyna - 1
Liga Okręgowa 2018/2019
  Drużyna M Ptk
1. Świt II N.D.M. 12 28
2. Mazur Radzymin 12 27
3. Olimpia Warszawa 12 26
4. Unia Warszawa 12 23
5. Marcovia Marki 12 21
6. Dąb Wieliszew 12 20
7. Victoria II Sulejówek 12 19
8. Bug Wyszków 12 17
9. Escola Varsovia Warszawa 12 17
10. Sokół Serock 12 15
11. Agape Białołęka 12 13
12. Legionovia II Legionowo 12 13
13. Burza Pilawa 12 12
14. Promnik Łaskarzew 12 10
15. Mazur II Karczew 12 6
16. Amur Wilga 12 4
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
VIII Kolejka spotkań LO 2018/2019
8 kolejka
Dąb Wieliszew       Sokół Serock
Dąb Wieliszew 1 : 4 Sokół Serock
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Malinowski M , Wroński , Cieśliński
Marcovia Marki       Mazur II Karczew
Marcovia Marki 1 : 0 Mazur II Karczew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Godzina , Sawicki , Krawczyk
Olimpia Warszawa       Promnik Łaskarzew
Olimpia Warszawa 1 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Cienki , Zajdel , Konowrocki
Agape Białołęka       Unia Warszawa
Agape Białołęka 2 : 2 Unia Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Jenda , Szymański , Gryżewski
Escola Varsovia Warszawa       Victoria II Sulejówek
Escola Varsovia Warszawa 4 : 1 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Gogol , Odziemek , Ślarzyński
Mazur Radzymin       Burza Pilawa
Mazur Radzymin 4 : 1 Burza Pilawa
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Rupniewski , Bors , Królewicz
Świt II N.D.M.       Legionovia II Legionowo
Świt II N.D.M. 8 : 0 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Siuta , Śliwecki , Gudyn Ł
Amur Wilga       Bug Wyszków
Amur Wilga 1 : 3 Bug Wyszków
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Chmielewski , Dominiczak , Borkowski K
admin wrzesień 21 2018 22:45:57 1 ˇ 263
Oświadczenie trenera Grzegorza Sitnickiego
"W wyniku pojawienia się na forum nieprawdziwych i fałszywych informacji jestem zmuszony do sprostowania niektórych tworzonych teorii spiskowych:
1. Kategorycznie zaprzeczam tezie, że jako trener winę za porażki przerzucam na zawodników. Stwierdzenie „nasza postawa” , „ nasza sytuacja” odnosi się do całego zespołu z trenerem włącznie! Dla mnie jest to „oczywista oczywistość” i tylko osoby o złych intencjach wobec naszej drużyny mogą dokonywać szeroko idącej nadinterpretacji i tym samym tworzyć teorie spiskową, która miałaby poróżnić zawodników i trenera. Specjalnie stanąłem w obronie niektórych zawodników, na których mogła spaść niezasłużona fala krytyki. Oczywistym jest również to, że w opinii kibiców winę za porażkę zawsze ponosi trener i jestem tego świadomy. Tylko nieliczni, interesujący się losami zespołu wiedzą o problemach i przeciwnościach. Jestem bardzo krytyczny wobec siebie i zawsze dokonuję analizy czy coś mogłem zrobić lepiej?
2. Nadal jestem rozczarowany tym, że aż tylu zawodników z różnych przyczyn nie mogło zagrać z Marcovią i na co się zanosi tak samo będzie w meczu z Olimpią. Jestem przekonany, że przy obecności kilku piłkarzy nie przegralibyśmy meczu z Marcovią. Szersza ławka i zdrowa rywalizacja wpływa mobilizująco na piłkarzy, którzy przebywają na boisku. Chyba nikt nie przeszedłby obojętnie wobec takiej sytuacji kadrowej, ja również analizuję jej przyczyny.
3. Absolutnie kłamliwą jest teza, że niechętnie pracuję z zespołem Promnika ( jakbym robił to za karę ). Jestem przybity porażkami i sytuacją kadrową , jak każdy trener mam również swoje ambicje i świadomość konsekwencji porażek. Zarząd klubu i ludzie związani z zespołem zabezpieczyli nam dobre warunki do treningu, pomimo trudnej sytuacji finansowej klubu. Widzę też odpowiednie podejście i zaangażowanie zawodników na treningach, ale frekwencja pozostawia wiele do życzenia i ma wpływ na postawę w meczu. Nasza gra w mojej opinii nie przekłada się jednak na oczekiwane wyniki, a one są w piłce seniorskiej najważniejsze. Potencjał zespołu jest większy niż zajmowane miejsce, a jedynym antidotum jest ciężka praca na treningach. Przynajmniej tak zostałem nauczony jako trener i to się sprawdzało w klubach, w których pracowałem.
4. Nie będę się odnosił do określenia, że jestem ‘pseudotrenerem” , gdyż osoba nie podała żadnych argumentów. Pracowałem w kilku klubach, gdzie dzięki ciężkiej pracy zespołu udało się osiągnąć bardzo dobre wyniki. Mam odpowiednie uprawnienia , ukończyłem Szkołę Trenerów PZPN i takie stwierdzenia są prymitywne oraz obraźliwe. Każdy może przyjść na trening ( są otwarte i jawne ) i wyrobić sobie zdanie o moim „warsztacie trenerskim”. Osobiście dla mnie zawsze najważniejsza jest opinia samych zawodników, oni bardzo szybko wyłapują wpadki."
Grzegorz Sitnicki
Wacha wrzesień 20 2018 09:46:36 1 ˇ 486
Promnik Łaskarzew 0 : 2 Marcovia Marki
Trener Grzegorz Sitnicki o przegranym meczu z Marcovią Marki "Jestem rozczarowany nie tyle samą porażką, ale tym , że w tak ważnym dla nas meczu zabrakło aż 7 zawodników, z czego 4 kluczowych. Przy wąskiej kadrze to zbyt duży ubytek, żebyśmy mogli skutecznie nawiązać walkę z czołowymi zespołami tej ligi.
Nie ukrywam, że biję się mocno z myślami o swojej rezygnacji. Z drugiej strony byłoby to chyba nie fair wobec tych , którzy grali z Marcovią. Najbliższe dwa tygodnie będą decydujące. Oczywiście jeżeli zarząd klubu znajdzie inny pomysł i trenera, który jest w stanie diametralnie odmienić naszą sytuację kadrową to tego samego dnia moja współpraca z Promnikiem dobiegnie końca.
Co do samego meczu to nie będę go wnikliwie komentował: wyszliśmy w mocno eksperymentalnym składzie , na bokach obrony pierwszy raz zagrali Piotrek Jarzyna i Kacper Grzechnik. W ich poczynaniach widoczny był brak należytego doświadczenia na tych pozycjach. Efekt tej przymusowej roszady to strata drugiej bramki i gapiostwo jednego z naszych młodych piłkarzy przy dobitce napastnika Marcovii. Kolejną wymuszoną decyzją była gra od początku Sebastiana Kaczyńskiego.
Sebastian jest po wielomiesięcznym leczeniu poważnej kontuzji , niestety sytuacja zmusiła mnie do wstawienia go od początku. Jeżeli ktoś spodziewał się , że popularny „Kaczy” z marszu będzie wygrywał Nam mecze to jest w dużym błędzie. U Sebastiana widoczny jest brak rytmu meczowego, jego grę determinowała obawa przed odnowieniem urazu i to jest zrozumiałe. Pomimo tego miał dwie doskonałe sytuacje strzeleckie. Jestem przekonany, że gdyby Seba strzelił bramkę w pierwszej połowie przy stanie 0-0 , to tego meczu byśmy nie przegrali.
Niestety po raz kolejny tracimy bramki wynikające z własnej niefrasobliwości i gapiostwa, a nie z perfekcyjnej gry przeciwnika. Oczywiście faul poprzedzający rzut wolny, z którego padł pierwszy gol był bardzo naciągany, ale Piotrek Szczypek dał pretekst sędziemu wpadając w upadającego już zawodnika Marcovii. Samo uderzenie z rzutu wolnego było raczej nie do obrony dla Janka Barańskiego.CZYTAJ DALEJ
admin wrzesień 16 2018 20:39:59 ˇ 2 ˇ 635
VII Kolejka spotkań LO 2018/2019
7 kolejka
Burza Pilawa       Amur Wilga
Burza Pilawa 6 : 1 Amur Wilga
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Mandes P , Pułapa H , Rogala .
Świt II N.D.M.       Agape Białołęka
Świt II N.D.M. 1 : 0 Agape Białołęka
Sobota godz 12 : 00 sędziują : Szawerdo , Kostyra , Cieślik
Sokół Serock       Unia Warszawa
Sokół Serock 0 : 2 Unia Warszawa
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Rupniewski , Wroński , Brenda
Bug Wyszków       Olimpia Warszawa
Bug Wyszków 2 : 4 Olimpia Warszawa
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Pietrzyk M , Ślarzyński , Wawrzeck
Legionovia II Legionowo       Mazur Radzymin
Legionovia II Legionowo 0 : 5 Mazur Radzymin
Sobota godz 20 : 00 sędziują : Więckowski M , Lewandowski , Cieślińsk
Victoria II Sulejówek       Dąb Wieliszew
Victoria II Sulejówek 7 : 2 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Roguski P , Ziółkowski , Truszkowsk
Promnik Łaskarzew       Marcovia Marki
Promnik Łaskarzew 0 : 2 Marcovia Marki
Niedziela godz 15 : 30 sędziują : Kuciel , Michalak , Golda
Mazur II Karczew       Escola Varsovia Warszawa
Mazur II Karczew 0 : 2 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 16 : 30 sędziują : Lewandowski P , Sitnicki , Książek
admin wrzesień 14 2018 18:15:15 1 ˇ 383
Escola Varsovia Warszawa 5 : 0 Promnik Łaskarzew
Mecz z Escolą to już przeszłość. Oddajmy zatem głos trenerowi Grzegorzowi Sitnickiemu, który jak zwykle bardzo rzeczowo i obiektywnie opisuje wydarzenia boiskowe.
"Mecz mógł się podobać kibicom, ponieważ prowadzony był w szybkim tempie i obfitował w sytuacje strzeleckie dla obydwu zespołów. Niestety jednak to my notujemy bardzo wysoką porażkę. W dogodnych sytuacjach było 5 - 4 dla gospodarzy.
Przegraliśmy z zespołem lepszym od nas pod każdym względem „piłkarskiego rzemiosła”. Na odprawie nakreśliłem plan jak zneutralizować argumenty piłkarskie młodych zawodników Escoli. Do 35 minuty Nasi zawodnicy bardzo skutecznie wytrącili najważniejszy atut Escoli jakim jest posiadanie piłki. Wyszliśmy wysokim pressingiem przez co zaskoczony zespół gospodarzy popełnił kilka błędów. Taka taktyka przyniosła nam trzy wyśmienite okazje do zdobycia bramki. Niestety po raz kolejny brakowało skutecznego wykończenia lub wyśmienitymi interwencjami popisywał się bramkarz Escoli.
My niestety w 12 minucie straciliśmy bramkę po kapitalnym uderzeniu w okienko z rzutu wolnego z 20 metrów. Niestety pierwszy poważny błąd i głupi faul, którego mogliśmy uniknąć kosztuje nas golem.
Potem przez 23 minuty przeważaliśmy i jak wcześniej wspomniałem mieliśmy swoje doskonałe okazje : Grześka Koryckiego ( bramkarz zbija na poprzeczkę ) , Przemka Sobieszka ( strzał wybity na rzut rożny ) i Grześka Opieki ( minimalnie niecelna główka po rzucie rożnym ).
W 35 minucie znowu niepotrzebny faul i po rozegraniu rzutu wolnego w zamieszaniu podbramkowym to goście wykazali się większą pazernością , przy naszej biernej postawie , dobijając na raty strzał z 10 metrów.
W 42 minucie błąd w ustawieniu jednego z naszych stoperów powoduje , że zawodnik Escoli skutecznie wykorzystuje sytuację sam na sam z Jankiem Barańskim. I tak na przerwę schodzimy podłamani, zamiast remisu przegrywamy 3-0. Niestety niewykorzystane sytuacje się na Nas zemściły.
W szatni powiedzieliśmy sobie kilka uwag, na drugą połowę zespół wyszedł spróbować odrobić straty. Pierwsze minuty znowu wyglądały w naszym wykonaniu obiecująco. Niestety po raz kolejny głupi błąd i niewymuszona strata Maćka Obrębskiego na 30 metrze powoduje, że zawodnik Escoli skutecznie wykorzystuje sytuację sam na sam. Strata gola i w to takich okolicznościach „zabiła w Nas” mecz. Wobec tego postanowiłem sprawdzić wszystkich zawodników , którzy tego dnia byli w kadrze.
Nadal staraliśmy się przeciwstawić bardzo dobrze dysponowanym tego dnia zawodnikom Escoli, mieliśmy swoje okazję , w tym najlepszą Piotrka Jarzyny po idealnym dograniu Filipa Trzpila. I znowu zamiast gola dla nas, tracimy z gapiostwa bramkę na 5-0.
Podsumowując przegraliśmy zasłużenie, z zespołem lepszym od Nas pod względem motorycznym i indywidualnych umiejętności technicznych. Staraliśmy się nadrobić różnice w wyszkoleniu, ale tego dnia przeciwnik był zdecydowanie skuteczniejszy. Wysoka porażka nie odzwierciedla jednak boiskowych wydarzeń, ale jest podsumowaniem naszej obecnej formy : przebłysków dobrej gry oraz niewymuszonych błędów i braku skuteczności.
Przed Nami arcyważny mecz z Marcovią, niestety wypada nam dwóch zawodników .Mam nadzieję, że frekwencja na treningach będzie lepsza niż w zeszłym tygodniu. Wspólnie z zespołem poszukamy optymalnego ustawienia tak, żeby 3 punkty zostały w Łaskarzewie"
Grzegorz Sitnicki
Skład : Jan Barański, Mateusz Sadowski ( Radek Jóżwicki ), Grzegorz Opieka, Michał Jankowski ( Jakub Jasiński ), Emil Kozikowski ( Kacper Grzechnik ) – , Maciej Krawczyk, Maciej Obrębski ( Michał Licbarski ), Piotr Szczypek ( Albert Siembora ) , Filip Trzpil , Grzegorz Korycki - Przemek Sobieszek ( Piotr Jarzyna )


ZDJĘCIA Z MECZU
admin wrzesień 09 2018 21:49:04 1 ˇ 497
VI Kolejka spotkań LO 2018/2019
6 kolejka
Agape Białołęka       Sokół Serock
Agape Białołęka 1 : 1 Sokół Serock
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Kosobudzki , Karczyk , Komar
Olimpia Warszawa       Burza Pilawa
Olimpia Warszawa 3 : 0 Burza Pilawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lewandowski Piotr , Zakrzewski , Siemiński
Dąb Wieliszew       Mazur II Karczew
Dąb Wieliszew 4 : 1 Mazur II Karczew
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Kmita , Siemiński , Cieśliński
Mazur Radzymin       Świt II N.D.M.
Mazur Radzymin 0 : 1 Świt II N.D.M.
Sobota godz 16 : 30 sędziują : Sypniewski J , Odziemek , Pawlikowski
Victoria II Sulejówek       Unia Warszawa
Victoria II Sulejówek 1 : 4 Unia Warszawa
Niedziela godz 10 : 00 sędziują :
Escola Varsovia Warszawa       Promnik Łaskarzew
Escola Varsovia Warszawa 5 : 0 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Dębowski , Sawicki , Grzeszczak
Amur Wilga       Legionovia II Legionowo
Amur Wilga 0 : 1 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Pietrzyk M , Kulesza , Nowak
Bug Wyszków       Marcovia Marki
Bug Wyszków 4 : 1 Marcovia Marki
Niedziela godz 17 : 00 sędziują : Marzec , Witak , Magryta
admin wrzesień 07 2018 22:53:41 1 ˇ 363
Trener Grzegorz Sitnicki o meczu z KTS Weszło Warszawa
"Mecz z TSK Weszło był bardzo cenny pod względem szkoleniowym i …..marketingowym.
Pojedynek z zespołem z Warszawy i buńczuczne zapowiedzi gospodarzy o swojej piłkarskiej wyższości, zmobilizowały naszych młodych zawodników.
Spotkanie rozpoczęliśmy z 3 zmianami w stosunku do ostatniego meczu ligowego. Szansę otrzymali Przemek Sobieszek, Kacper Grzechnik i Kuba Jasiński.
Każdy z nich pokazał się z dobrej strony. Przemek strzelił dwie bramki, a Kacper kapitalnie wykonywał rzuty rożne, siejąc popłoch w szeregach Weszło.
W pierwszej połowie popełniliśmy kilka prostych błędów przy wyprowadzeniu piłki , mam wrażenie , że „stawka i oprawa meczu” nieco sparaliżowała niektórych zawodników. Zespół gospodarzy postraszył nas kilka razy, na szczęście tylko raz skutecznie. My odpowiedzieliśmy bardzo szybko po straconej bramce po wrzucie z rzutu rożnego Przemek Sobieszek strzelił bramkę.
W przerwie uczuliłem zawodników na głupie straty i wskazałem jakie problemy z organizacją przy stałych fragmentach gry ma Weszło. Po kilkunastu minutach drugiej połowy , gdzie gospodarze nas nieco mocniej zaatakowali , w dalszej części meczu przejęliśmy inicjatywę i stworzyliśmy sobie kilka groźnych okazji. Niestety zamiast strzelić bramkę na 4-1 i pozbawić złudzeń ambitny zespół Weszło , doprowadziliśmy do nerwowej końcówki – co z drugiej strony bardzo ożywiło kibiców, którzy wcześniej pogodzili się z porażką swojego zespołu.
Gramy dalej, zespół zrealizował najważniejsze założenie , czyli brak kontuzji i głupich kartek. Muszę jednak wspomnieć o sytuacji, w której zawodnik Weszło brutalnie faulował Grześka Koryckiego.
Nie rozumiem jak sędzia mógł pokazać tylko żółtą kartkę….niestety ekipa Weszło nie zagwarantowała jeszcze sytemu VAR, ale z pewnością widząc ich zaangażowanie na następne mecze coś wymyślą smiley

Pozdrawiam
Grzegorz Sitnicki
Skład : Jan Barański – Mateusz Sadowski , Jakub Jasiński, Michał Jankowski, Emil Kozikowski – ,Kacper Grzechnik , Maciej Krawczyk, Maciej Obrębski , Piotr Szczypek, Przemek Sobieszek ) - Grzegorz Korycki.
Ponadto grali : Albert Siembora, Radek Jóżwicki, Piotr Jarzyna, Michał Licbarski
Bramkarz rezerwowy : Dominik Radecki
Wacha wrzesień 07 2018 11:59:41 1 ˇ 348
Wszystkie pary IV rundy Pucharu Polski


Foto: www.90minut.pl
Wacha wrzesień 06 2018 14:27:52 0 ˇ 303
IV runda Pucharu Polski
W IV rundzie Pucharu Polski Promnik Łaskarzew zmierzy się na wyjeździe z ekipą Walki Kosów, która na co dzień rozgrywa swoje mecze w warszawskiej Klasie A. Nie jest to przeciwnik z najwyższej półki i w naszej ocenie awans do kolejnej rundy jest jak najbardziej realny. Jeżeli Promnik zagra ambitnie i z pełnym zaangażowaniem to wydaje się, że o wynik możemy być spokojni. Walka w historii swojego klubu jeszcze nigdy nie rozgrywała swoich meczów na poziomie Ligi Okręgowej zatem ewentualny awans tej drużyny do V rundy PP i wyeliminowanie z rozgrywek wyżej notowanego ŁKS-u będzie bez wątpienia wielkim sukcesem. Musimy zrobić wszystko by pokrzyżować plany ekipie z Wólki Kosowskiej i awansować do kolejnej rundy.
W tym meczu to nasza drużyna będzie zdecydowanym faworytem mimo, że spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Walki Kosów. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten arcy-ciekawy mecz. Zaszliśmy już naprawdę daleko zatem odpaść z rozgrywek w meczu z dużo niżej notowanym rywalem byłoby po prostu przykre.

Walka Kosów : Promnik Łaskarzew
12.09.2018r godzina 16:00
Wacha wrzesień 05 2018 21:07:05 0 ˇ 431
KTS Weszło Warszawa 2:3 Promnik Łaskarzew
III runda rozgrywek pucharowych to już przeszłość. Nasza drużyna po zaciętym meczu pokonała na wyjeździe ekipę KTS Weszło Warszawa ( B Klasa) 3:2 i co za tym idzie awansowała do kolejnej IV rundy PP. Bramki w tym spotkaniu dla Promnika strzelali 2x Sobieszek oraz Obrębski.
Początek spotkania należał do gospodarzy jednak po kilku minutach mecz zdecydowanie wyrównał się. W 15min ku zaskoczeniu łaskarzewskich kibiców gospodarze objęli prowadzenie jednak już kilkadziesiąt sekund później było 1:1 po bardzo dobrze wykonanym stałym fragmencie gry. Bramkę strzelił Sobieszek, który tego dnia był jednym z wróżniających się zawodników ŁKS-u.
W drugiej odsłonie gospodarze od początku ruszyli z atakami na bramkę strzeżoną przez Barańskiego jednak z biegiem czasu to łaskarzewianie zaczęli przejmować inicjantywę. Doszło nawet do tego, że ekipa Weszło przez dłuższy czas nie potrafiła opóścić własnej połowy bowiem Promnik niczym w meczu hokejowym zamknął graczy gospodarzy w przysłowionym zamku. Tak agresywna i przede wszystkim konsekwenta gra musiała w końcu przynieść efekty. W 68minucie meczu bramkę nr 2 zdobył Obrębski i Promnik wyszedł na prowadzenie. Siedem minut później kolejną bramkę dokłada Sobieszek i wydawało się, że jest po meczu.
Gdy mecz właściwie zmierzał ku końcowi gospodarze zdobyli bramkę kontaktową i zrobiło się bardzo nerwowo. W tym momencie czas jakby stanął w miejscu bowiem gospodarze złapali wiatr w żagle i co za tym idzie rozpoczął się szaleńczy szturm na bramkę ŁKS-u. Doszło nawet do tego, że w 94min po jednym ze stałych fragmentów zawodnik Weszło trafił w poprzeczkę. Więcej bramek na szczęście już nie padło i ku rozpaczy licznie zgromadzonej publiki przygoda pucharowa drużyny KTS Weszło Warszawa dobiegła końca. My natomiast gramy dalej i nie zamierzamy się zatrzymać.
Ciekawostką jest fakt, że założony kilka miesięcy temu zespół Weszło Warszawa nigdy wcześniej nie przegrał w meczu o stawkę zatem jedno jest pewne.... Promnik Łaskarzew zapisał się w historii drużyny z Warszawy na zawsze. Dziękujemy KTS-owi za dobry mecz i życzymy powodzenia w rozgrywkach ligowych.

ZDJĘCIA Z MECZUWacha wrzesień 05 2018 18:39:40 1 ˇ 326
Trener Grzegorz Sitnicki o meczu z Dębem Wieliszew
"Do meczu z Dębem przystąpiliśmy po trzech porażkach z rzędu. W zespole widoczna była złość i frustracja, że w poprzednich meczach pomimo dobrej gry nie punktowaliśmy. W razie porażki nasza sytuacja stałaby się niezmiernie trudna. Stawka meczu nieco sparaliżowała poczynania obu zespołów.
Nie lubię tego określenia, ale „mecz walki” idealnie oddaje boiskowe wydarzenia. Z pozytywnym finałem dla Promnika.
Zdecydowanie mecz z Wieliszewem był najsłabszym w naszym wykonaniu od początku rundy. Presja sparaliżowała szczególnie nasze poczynania w ofensywie, gdzie zawodnicy dokonywali bardzo złych decyzji.
Oczywiście stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, ale ponownie proste indywidualne błędy w rozegraniu akcji ofensywnej, doprowadziło do dwóch groźnych kontrataków zespołu gości, które szczęśliwie dla Nas zakończyły się uderzeniem w słupek i poprzeczkę.
Dodatkowo w meczu mieliśmy trochę szczęścia, szczególnie w sytuacji z pierwszej połowy, gdzie kuriozalny błąd sędziego ( który w przerwie przyznał się do pomyłki ) mógł zakończyć się bramką dla Dębu. Zamiast żółtej kartki dla zawodnika gości , mieliśmy akcję sam na sam z Jankiem Barańskim. Na szczęście los był sprawiedliwy.
My z kolei stworzyliśmy sobie sytuacje po stałych fragmentach gry, niestety kilkakrotnie zabrakło precyzji zarówno Michałowi Jankowskiemu, Grześkowi Opiece i Grześkowi Koryckiemu.
W drugiej połowie grało nam się łatwiej, mieliśmy optyczną przewagę i trzy wyśmienite akcje, z których udało się tylko raz strzelić bramkę wprowadzonemu w końcówce meczu Przemkowi Sobieszkowi. Przemek w sytuacji bramkowej zachował się jak klasowy napastnik. Mam nadzieję, że dla niego jak i dla całego zespołu wygrana z Dębem będzie punktem zwrotnym w tej rundzie.
Z przebiegu meczu byliśmy zespołem lepszym, który stworzył więcej sytuacji strzeleckich. Szkoda, że w końcówce nie wykorzystaliśmy dwóch 100% sytuacji i nie "zabiliśmy meczu" . Uniknęlibyśmy nerwowej końcówki i niepotrzebnego stresu.

CZYTAJ DALEJ
Wacha wrzesień 05 2018 18:35:48 ˇ 0 ˇ 428
Strona 2 z 114 < 1 2 3 4 5 > >>
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-Gadu Wacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony


Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna