Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Stadion
  Statut
  Zarząd Klubu
  Kadra Seniorów
  Seniorzy - Tabela , Terminarz , Wyniki
  Sponsorzy Klubu
  Galeria
  Linki
  Kontakt
  Szukaj
  Podgląd stron
  Adresy , Telefony
  Relacje z meczów LIVE
  DARMOWE OGŁOSZENIA

Archiwum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 243
Najnowszy Użytkownik: ~torubots
Ostatnio zalogowani
admin 1 dzień
Wacha 1 dzień
gus 4 wygodni
Salag 7 wygodni
lukaszwacha15 wygodni
Kamil33 wygodni
FR-Real35 wygodni
torubots45 wygodni
fubaaro46 wygodni
kubis50 wygodni
A klasa 2019/2020
  Drużyna M Ptk
1. Start Otwock 1 3
2. KS Wesoła 1 3
3. SRT Halinów 1 3
4. Józefovia II Józefów 1 3
5. Zły Warszawa 1 3
6. Wisła Maciejowice 1 3
7. PKS Radość 1 3
8. Vulcan Wólka Mlądzka 1 0
9. Burza Pilawa 1 0
10. Bór Regut 1 0
11. Promnik Łaskarzew 1 0
12. CKS Celestynów 1 0
13. Advit Wiązowna 1 0
14. Amur Wilga 1 0
Polska Liga
Od Ekstraklasy do III Ligi
Strony Klubowe Mazowsza
XVIII Kolejka spotkań LO 2018/2019
18 kolejka
Agape Białołęka       Amur Wilga
Agape Białołęka 1 : 0 Amur Wilga
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lewandowski , Grzeszczak , Kozieł M
Olimpia Warszawa       Mazur Radzymin
Olimpia Warszawa 2 : 0 Mazur Radzymin
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Rzucidło , Borkowski K , Rudy
Dąb Wieliszew       Burza Pilawa
Dąb Wieliszew 1 : 1 Burza Pilawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Brenda , Krawczyk , Siemiński
Marcovia Marki       Świt II N.D.M.
Marcovia Marki 0 : 0 Świt II N.D.M.
Sobota godz 14 : 30 sędziują : Rupniewski , Kulesza , Szynkowski
Unia Warszawa       Bug Wyszków
Unia Warszawa 4 : 0 Bug Wyszków
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Więckowski M , Tumiński , Żuber
Sokół Serock       Promnik Łaskarzew
Sokół Serock 4 : 2 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Przygoda , Chmielak , Gryżewski
Escola Varsovia Warszawa       Legionovia II Legionowo
Escola Varsovia Warszawa 0 : 0 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Brzeski , Skotarczyk , Golda
Victoria II Sulejówek       Mazur II Karczew
Victoria II Sulejówek 2 : 3 Mazur II Karczew
Środa godz 20 : 00 sędziują : brak danych
admin marzec 29 2019 21:48:45 0 ˇ 270
Nabór do drużyn młodzieżowych Promnika
admin marzec 25 2019 13:56:00 0 ˇ 297
Promnik Łaskarzew 3 : 2 Victoria II Sulejówek


Po długiej i ciężkiej zimie przyszedł wreszcie czas na pierwszy mecz o punkty.
Do Łaskarzewa przyjechały rezerwy Sulejówka, które w tym sezonie spisują się nieco poniżej oczekiwań.
Spragnieni emocji sportowych kibice bez wątpienia nie żałowali, że tego dnia pojawili się przy Kusocińskiego.
Były bramki, akcje bramkowe i naprawdę dużo emocji jak na pierwszy mecz o stawkę po okresie przygotowawczym. Wygrywamy to spotkanie 3:2 i inkasujemy jakże ważne 3 punkty.
Oby tak dalej Panowie!
Przed nami daleki wyjazd do Serocka i pojedynek z miejscowym Sokołem.
Jesienią w Łaskarzewie goście wygrali 2:0 zatem należy się spodziewać naprawdę ciężkiego meczu. Miejmy nadzieję, że tym razem rachunki zostaną wyrównane.






Promnik Łaskarzew Skład : Mokwa , Jasiński , Jankowski , Paśnicki , Kozikowski , Graczyk , Sadowski , Kopeć , Komorowski , Trzpil , Jarzyna .


Victoria II Sulejówek Skład : Krzyżewski , Trąbiński , Wróbel , Jarosz , Urbański , Uzarski , Derlatka , Krystosik , Kucharek , Minchberg , Wódkowski .


Bramki dla Promnika : Jarzyna - 7 min , Alot - 67 min , Jarzyna - 71 min .

Bramki dla Victorii II : Wódkowski - 39 min , Trąbiński - 45 min .


Promnik Łaskarzew 3 : 2 Victoria II Sulejówek
admin marzec 25 2019 13:02:32 0 ˇ 312
XVII Kolejka spotkań LO 2018/2019
17 kolejka
Mazur Radzymin       Marcovia Marki
Mazur Radzymin 4 : 1 Marcovia Marki
Sobota godz 15 : 00 sędziują : Urban P , Betcher , Borkowski K
Legionovia II Legionowo       Dąb Wieliszew
Legionovia II Legionowo 2 : 1 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Rybus , Cieśliński , Kapusta
Świt II N.D.M.       Escola Varsovia Warszawa
Świt II N.D.M. 4 : 1 Escola Varsovia Warszawa
Niedziela godz 12 : 30 sędziują : Brenda , Anisiewicz , Krawczyk
Burza Pilawa       Unia Warszawa
Burza Pilawa 1 : 2 Unia Warszawa
Niedziela godz 14 : 00 sędziują : Hodowicz , Ślarzyński , Gryżewski
Amur Wilga       Olimpia Warszawa
Amur Wilga 0 : 4 Olimpia Warszawa
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Golonka , Rachuta , Rutka
Promnik Łaskarzew       Victoria II Sulejówek
Promnik Łaskarzew 3 : 2 Victoria II Sulejówek
Niedziela godz 15 : 00 sędziują : Lewandowski J , Golachowski , Betcher
Mazur II Karczew       Agape Białołęka
Mazur II Karczew 2 : 3 Agape Białołęka
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Kuciel , Książek , Szymański
Bug Wyszków       Sokół Serock
Bug Wyszków 3 : 1 Sokół Serock
Niedziela godz 16 : 00 sędziują : Marcinkowski , Ignatiuk , Rudy
admin marzec 22 2019 21:40:26 0 ˇ 305
XVI Kolejka spotkań LO 2018/2019
16 kolejka
Sokół Serock       Burza Pilawa
Sokół Serock 3 : 1 Burza Pilawa
Sobota godz 10 : 00 sędziują : Cienki , Cieśliński , Gołda
Olimpia Warszawa       Agape Białołęka
Olimpia Warszawa 2 : 1 Agape Białołęka
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Pakieła , Pawlak , Pietrzyk K
Unia Warszawa       Legionovia II Legionowo
Unia Warszawa 2 : 0 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Lackowski , Przepióra , Królewicz
Escola Varsovia Warszawa       Mazur Radzymin
Escola Varsovia Warszawa 2 : 0 Mazur Radzymin
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Trawiński Ł , Witak , Trawiński M
Mazur II Karczew       Promnik Łaskarzew
Mazur II Karczew 0 : 1 Promnik Łaskarzew
Niedziela godz 12 : 00 sędziują : Gudyn Ł , Pietrzykowski , Książek
Marcovia Marki       Amur Wilga
Marcovia Marki 3 : 0 Amur Wilga
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Dębowski , Sawicki , Grzeszczak
Dąb Wieliszew       Świt II N.D.M.
Dąb Wieliszew 3 : 2 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Brenda , Bojar , Dzik
Victoria II Sulejówek       Bug Wyszków
Victoria II Sulejówek 0 : 3 Bug Wyszków
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Wąsowski , Wodarski , Serafinowicz
admin listopad 17 2018 10:16:09 0 ˇ 983
Promnik Łaskarzew 3 : 3 Agape Białołęka
Relacji z tego meczu nie będzie
admin listopad 11 2018 21:42:17 0 ˇ 1028
XV Kolejka spotkań LO 2018/2019
15 kolejka
Marcovia Marki       Olimpia Warszawa
Marcovia Marki 2 : 3 Olimpia Warszawa
Środa godz 20 : 00 sędziują : brak danych
Mazur II Karczew       Bug Wyszków
Mazur II Karczew 0 : 3 Bug Wyszków
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Karandys , Szczodry , Cieślik
Sokół Serock       Legionovia II Legionowo
Sokół Serock 5 : 3 Legionovia II Legionowo
Sobota godz 13 : 00 sędziują : Dyszkiewicz , Michalak , Konowrocki
Escola Varsovia Warszawa       Amur Wilga
Escola Varsovia Warszawa 13 : 0 Amur Wilga
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Ways , Ślarzyński , Glinka
Unia Warszawa       Świt II N.D.M.
Unia Warszawa 1 : 2 Świt II N.D.M.
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Gudyn Ł , Skotarczyk , Witak
Victoria II Sulejówek       Burza Pilawa
Victoria II Sulejówek 7 : 0 Burza Pilawa
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Pietrzykowski , Bartnicki , Surdacki
Dąb Wieliszew       Mazur Radzymin
Dąb Wieliszew 1 : 1 Mazur Radzymin
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Urban P , Krawczyk , Urban R
Promnik Łaskarzew       Agape Białołęka
Promnik Łaskarzew 3 : 3 Agape Białołęka
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Lewandowski J , Szymański , Rachuta
admin listopad 09 2018 21:28:01 0 ˇ 976
Bug Wyszków 4 : 1 Promnik Łaskarzew
Relacji z tego meczu nie będzie
admin listopad 03 2018 22:43:37 0 ˇ 1208
XIV Kolejka spotkań LO 2018/2019
14 kolejka
Olimpia Warszawa       Escola Varsovia Warszawa
Olimpia Warszawa 1 : 5 Escola Varsovia Warszawa
Sobota godz 11 : 00 sędziują : Ways , Przybysz , Pasterczyk
Legionovia II Legionowo       Victoria II Sulejówek
Legionovia II Legionowo 2 : 0 Victoria II Sulejówek
Sobota godz 14 : 00 sędziują : Pietrzyk K , Glinka , Łasiński
Mazur Radzymin       Unia Warszawa
Mazur Radzymin 2 : 1 Unia Warszawa
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Lewandowski Piotr , Brenda , Jędrysek
Bug Wyszków       Promnik Łaskarzew
Bug Wyszków 4 : 1 Promnik Łaskarzew
Sobota godz 18 : 00 sędziują : Piotrowski , Ignaciuk , Rozwadowski
Agape Białołęka       Marcovia Marki
Agape Białołęka 1 : 1 Marcovia Marki
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Koc , Woźniak , Ziółkowski
Burza Pilawa       Mazur II Karczew
Burza Pilawa 0 : 1 Mazur II Karczew
Niedziela godz 13 : 00 sędziują : Mandes K , Serafinowicz , Brudnicka
Świt II N.D.M.       Sokół Serock
Świt II N.D.M. 1 : 0 Sokół Serock
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Siemieniak , Bereda , Malinowski
Amur Wilga       Dąb Wieliszew
Amur Wilga 0 : 3 Dąb Wieliszew
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Szymula , Ulanowska , Karwat
admin listopad 02 2018 21:15:52 0 ˇ 1154
Promnik Łaskarzew 3 : 1 Burza Pilawa

Relacji z tego meczu nie będzie
admin październik 28 2018 17:34:13 0 ˇ 1262
XIII Kolejka spotkań LO 2018/2019
13 kolejka
Sokół Serock       Mazur Radzymin
Sokół Serock 1 : 2 Mazur Radzymin
Piątek godz 19 : 00 sędziują : Kosson , Zajdel , Borkowski K
Dąb Wieliszew       Olimpia Warszawa
Dąb Wieliszew 2 : 1 Olimpia Warszawa
Sobota godz 13 : 30 sędziują : Sienkiewicz , Lewandowski , Gołda
Unia Warszawa       Amur Wilga
Unia Warszawa 5 : 2 Amur Wilga
Sobota godz 15 : 30 sędziują : Mackiewicz , Kostyra , Cieślik
Victoria II Sulejówek       Świt II N.D.M.
Victoria II Sulejówek 2 : 2 Świt II N.D.M.
Sobota godz 16 : 00 sędziują : Szymula , Ulanowska , Pawlak
Bug Wyszków       Agape Białołęka
Bug Wyszków 1 : 0 Agape Białołęka
Sobota godz 18 : 00 sędziują : Kosobudzki , Komar , Jędrysek
Escola Varsovia Warszawa       Marcovia Marki
Escola Varsovia Warszawa 3 : 0 Marcovia Marki
Niedziela godz 11 : 00 sędziują : Bojara , Witak , Szymański
Promnik Łaskarzew       Burza Pilawa
Promnik Łaskarzew 3 : 1 Burza Pilawa
Niedziela godz 13 : 30 sędziują : Dominiczak , Przybysz , Gryżewski
Mazur II Karczew       Legionovia II Legionowo
Mazur II Karczew 0 : 2 Legionovia II Legionowo
Niedziela godz 18 : 00 sędziują : Śliwecki , Skotarczyk , Zajdel
admin październik 26 2018 22:40:19 0 ˇ 1180
Strona 4 z 118 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Promnik na Fejsie

Imieniny
Dzisiaj imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Administratorzy GG:
Gadu-GaduAdmin

Gadu-Gadu Wacha

Losowa fotografia
Filmiki

Kibice Promnika na meczu z Zrywem


Promnik - Zryw


Czarni - Promnik


Promnik - Amur

Kursy walut
Buttony












Statystyki
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

   Linki :: Strona Główna