Sokół Serock 4 : 2 Promnik Łaskarzew
Dodane przez admin dnia Marzec 31 2019 21:24:46

Mecze takie jak te z Sokołem nigdy nie należały do najprzyjemniejszych... Ekipa z Serocka to jedna z nielicznych drużyn, która nigdy nam nie leżała.
Z Sokołem miewaliśmy problemy na własnym obiekcie, a co dopiero mówić o meczach wyjazdowych. Niestety tym razem było podobnie...
Jadąc do odległego Serocka liczyliśmy co prawda na punkty jednak szykowaliśmy się na prawdziwą wojnę, która niekoniecznie musi skończyć się po naszej myśli.
Była walka, były emocje, ale tym razem to znów Sokół zszedł z boiska z kompletem punktów.
Nieliczni kibice, którzy przyszli obejrzeć to widowisko bez wątpienia nie żałowali swojej decyzji. Nie często przecież w meczu piłki nożnej pada aż 6 bramek.
Reasumując: W tym sezonie mecze z Sokołem w naszym wykonaniu nie były najlepsze.
Wiosną przegraliśmy na Kusocińskiego, a wczoraj powtórkę z rozrywki zaserwowano nam na obiekcie Sokoła.
Czas wyciągnąć wnioski i szykować się do następnego meczu który już za kilka dni rozegramy w Łaskarzewie. Przeciwnikiem Promnika będzie jeden z najsilniejszych zespołów w tym sezonie czyli Unia Warszawa.
Wiosną Unia zgotowała nam istne piekło na stadionie w Warszawie dlatego w najbliższej kolejce trzeba zrobić wszystko by goście wracali do stolicy z opuszczonymi głowami.
Powodzenia Panowie! Potrzebujemy tych 3 punktów!


Sokół Serock Skład : Brak danych .


Promnik Łaskarzew Skład : Mokwa , Jankowski , Paśnicki , Kocielnik ,Kozikowski , Graczyk , Janisiewicz , Sadowski , Komorowski , Trzpil , Jarzyna .


Bramki dla Sokoła : Brak danych


Bramki dla Promnika : Trzpil - 80 min , Kozikowski - 82 min .


Sokół Serock 4 : 2 Promnik Łaskarzew


Rozszerzona zawartość newsa