Powiedzieli o meczu z Borem Regut
Dodane przez admin dnia Wrzesień 08 2019 21:38:23
Kuba Brzostowski
Od początku meczu to my dominowaliśmy. Według mnie graliśmy dobrze w obronie jak i w ataku. Po strzeleniu bramki z rzutu karnego nie minęło kilka chwil, a już mogliśmy podwyższyć prowadzenie, a co za tym idzie mieć spokojny mecz. Utrzymaliśmy prowadzenie do przerwy, a na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zdeterminowani. Widać było walkę, której efektem była bramka na 2:0. Po tym golu mecz był już pod kontrolą. Jeżeli chodzi o czerwoną kartkę to byłem troszkę zdziwiony decyzją sędziego. Po moim zejściu gospodarze strzelają sobie "samobója" i na tablicy pojawia się trójka. Moim zdaniem drużyna wreszcie się odblokowała i teraz będzie już tylko lepiej

Piotr Jarzyna
Przed meczem wiedzieliśmy, że to jest spotkanie w którym musimy wyjść i walczyć o swoje. Od początku widać było zaangażowanie u każdego z zawodników, chęć zwycięstwa i przełamania złej passy. Nasza dobra i agresywna gra w odbiorze przyniosła bramki oraz wiele sytuacji podbramkowych.

Emil Kozikowski
Po 3 kolejnych porażkach drużyna w końcu notuje wygraną na którą w pełni zasłużyła. Widać było zaangażowanie ze strony wszystkich zawodników. Myślę, że jako drużyna zagraliśmy dobre spotkanie. Cieszy również fakt, że w końcu udało nam się zagrać na zero z tyłu. W imieniu całej drużyny chcieliśmy pogratulować naszemu koledze z drużyny Danielowi Fic, który w sobotę został tatą. Z okazji narodzin synka przesyłamy gratulacje dla młodych rodziców!