Advit Wiązowna 2 : 1 Promnik Łaskarzew
Dodane przez admin dnia Wrzesień 22 2019 22:23:27
Po gładkim zwycięstwie z Borem Regut oraz solidnym występie z Vulcanem wydawało się, że do Łaskarzewa wróciła normalność....
Niestety w VI kolejce złudzeń pozbawił nas Advit, który nieco szczęśliwie bo w ostatniej minucie meczu zgarnął komplet oczek.
Jedni powiedzą, że był to zwykły pech, inni że zabrakło odrobinę koncentracji w końcówce spotkania, ale czy tak naprawdę ma to dziś jakiekolwiek znaczenie?
Promnik tego dnia nie grał najgorszych zawodów, ale to nie wystarczyło by przywieźć do Łaskarzewa jakże cenne punkty.
Znów poczuliśmy smak porażki i znów musimy się pozbierać bowiem przed nami kolejne ciężkie ligowe boje.
Nasi chłopcy w swoich wypowiedziach podkreślali, że ostatnio nie tracimy bramek co bez wątpienia zasługiwało na uznanie tymczasem po meczu z Advitem czar prysł.
Znów jestesmy na przysłowiowym "musiku" i w najbliższym pojedynku z Celestynowem ponownie musimy udowodnić swoją wartość.
Pojedynek z Advitem jak już wspominalismy nie należał do najgorszych jednak zabrakło "tego czegoś". Miejmy nadzieję, że w nadchodzącej kolejce karta się odwróci. Na uwagę zasługuje fakt, że w ostatnim naszym meczu na listę strzelców ponownie wpisał się Piotrek Jarzyna dla którego było to już trzecie trafienie w tym sezonie.
Oby tak dalej!
Czy Promnik wróci na drogę do zwycięstwa? Czy wreszcie zagramy w optymalnym zestawieniu? Na te i wiele innych pytań odpowiedź poznamy już w najbliższej kolejce. Powodzenia w meczu z Celestynowem


Rozszerzona zawartość newsa