Patryk Janisiewicz, Damian Paśnicki i Kuba Brzostowski o meczu z Celestynowem
Dodane przez admin dnia Wrzesień 30 2019 19:11:00
Patryk Janisiewicz
Od początku meczu stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych. Po golu na 1:0 niepotrzebnie cofnęliśmy się dając przeciwnikowi więcej miejsca na boisku. Powinniśmy iść za ciosem i strzelić kolejną bramkę. W drugiej połowie było więcej chaosu na boisku, ale pokazaliśmy ze potrafimy walczyć do końca i dzięki temu 3 punkty zostały w Łaskarzewie. Ogólnie rzecz biorąc byliśmy po prostu lepsi i zasłużenie wygraliśmy ten mecz.

Damian Paśnicki
Od początku meczu to my dominowaliśmy na boisku, a bramki to była jedynie kwestia czasu. Brakuje nam skuteczności pod bramką przeciwnika przez co wkrada się chaos w naszej grze po strzelonej bramce. Musimy to poprawić w następnych meczach. Wierzę, że nasza gra w końcu się poprawi i zaczniemy skutecznie punktować.

Kuba Brzostowski
Wiedzieliśmy przed meczem jaką mamy sytuację w tabeli. Musieliśmy wygrać nie było innego wyjścia. Mecz od początku toczył się pod nasze dyktando. Po strzeleniu bramki z karnego troszkę się wyluzowaliśmy i w drugiej połowie przytrafił się ten nieszczęsny karny dla gości. W końcówce strzeliliśmy na 2:1 i trzy punkty zostały w Łaskarzewie. Za tydzień czekają nas derby z Amurem i co tu mogę więcej powiedzieć liczą się tylko 3 pkt